Ии

Консультація для батьків.

💟ДОБРІ ПОРАДИ ТУРБОТЛИВИМ БАТЬКАМ 👨‍👩‍👧‍👦
✔️ ЯК ВІДУЧИТИ ДИТИНУ ВІД МУЛЬТИКІВ?

🔹Чим пізніше ви почнете показувати мультики - тим краще. Не поспішайте. Нехай краще замість того, щоб сидіти і пасивно дивитися мультфільми, дитина у що-небудь грає, придумує, фантазує, експериментує з предметами, допомагає вам робити щось по дому, розвиває дрібну моторику тощо.

🔹Корисна заміна мультфільмам - аудіоказки. У дитини починає працювати уява і вона вчиться уявляти.

🔹Розумію, що мультики часто "рятують" втомлену маму, тому що в цей час дитина сидить тихо і можна робити свої справи. Якщо ви ставите дитині мультфільми, робіть це ДУЖЕ дозовано.

🔹На жаль, багато дітей дошкільного віку дивляться мультфільми годинами. Це шкідливо для нервової системи, швидко настає звикання й інші заняття дитині стають нецікавими
.