Дистанційна робота

Шановні батьки та колеги!

З 24 лютого 2022 року російська загарбницька війна поставила під загрозу те, що ми всі так бережно плекали – щасливе дитинство наших вихованців, внесла корективи у наше повсякденне життя і звичайно організацію роботи з дітьми. Зараз заклади дошкільної освіти міста в більшості працюють в дистанційному режимі, як і наш заклад. Тому з метою реалізації освітнього процесу в ЗДО з використанням дистанційної форми роботи створено Блог Дистанційної освіти в КЗ «ЗДО №58 ВМР»

Пріоритетними завданнями нашого закладу під час дії правового режиму воєнного стану (дистанційна форма освіти) є :

• налагодження ефективної комунікації з усіма учасниками освітнього процесу;
  • систематичність організації освітнього процесу для всіх дітей;
  • надання педагогічної підтримки дітям раннього та дошкільного віку, у тому числі й з особливими освітніми потребами, їхнім батькам;
  • здійснення інформаційної підтримки та психологічного супроводу учасників освітнього процесу.

Заходи

щодо забезпечення провадження освітнього процесу з використанням дистанційної форми здобуття освіти на період правового режиму воєнного стану в закладі дошкільної освіти №58

Заходи

1.

На сторінці сайту у розділі «Новини» розмістити інформацію щодо створення блогу дистанційної освіти в КЗ «ДНЗ №58 ВМР».

2.

Організувати онлайн-консультації для педагогів закладу.

3.

Розробити перспективні плани освітньої діяльності з дітьми на час дистанційної роботи закладу

Педагоги закладу.

4.

Розробити картотеки ігор, вправ, дидактичні ігри, посібники, консультації, поради, тощо відповідно потреб міні методичного кабінету групи

постійно

Педагоги закладу

5.

Застосовувати інструменти спілкування у дистанційному навчанні:
– блог дистанційної освіти КЗ «ДНЗ №58 ВМР»;
– технології месенджер, вайбер.

постійно

6.

Упорядкувати звітну документацію, матеріали самоосвіти тощо

щомісяця