Історія

Територія дитячого садка — затишний куточок, оснащений цікавими сюжетними формами, пісочницями, качелями, спортивним обладнанням.

Історія нашого дитячого закладу починається ще з дореволюційних часів.

В приміщенні, де зараз знаходиться ясельна група, була церковно-приходська школа. В ній навчалися ще наші пращури.

В 1965 р., в цьому ж таки приміщенні, навчались діти 1-3 класів.

У 1974 р. школу було закрито, і всіх учнів було переведено до середньої школи №1.

Силами підприємства "СУМ" "Гідрорембудмеханізація" було добудовано старшу групу і 1977 р. було відкрито дитячий заклад.

Силами підприємства "АВІС" у 2003 році було добудовано спортивно-музичний зал та спальну кімнату для дітей старшої групи.

З тих пір пройшло багато часу, ми стали ще досконалішими та досвідченішеми. Наш дитячий садок має свої традиції та досягнення. З моменту приходу Вашої дитини в наш дитячий садок ми стаємо колегами та партнерами, так як виховання дитини — наша спільна справа.

Дитячий садок - це те місце, де дітям дозволяється бути дітьми.

В нашому дитячому навчальному закладі створено багате предметно-розвиваюче середовище для організації ефективного виховного процесу. Наші групи оснащені меблями, необхідним обладнанням, іграшками та ровиваючими іграми у відповідності з віковими особливостями та потребами кожної дитини. Вихователі нашого дитячого садка добрі, терплячі та тактовні, вміють відчувати кожну дитину, враховувати її реакцію, піднімати настрій та інтерес до навколишнього світу.

Дитячий садок працює за новою Базовою програмою "Дитина від 2 до 7 років".

Ми намагаємось зробити все, щоб якнайповніше розкрити в дитині його здібності, таланти та приховані можливості.