Корисні поради від юнісеф

Навчаємося мінної безпеки всією родиною

Знання правил безпечної поведінки рятує життя

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

Вибухонебезпечні предмети: які вони та що робити?

Матеріали, що допоможуть вам розпізнати вибухонебезпечний предмет та діяти правильно

ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ

17 Липень 2022

У містах, де проводились бойові дії, сапери щодня вилучають тисячі вибухонебезпечних предметів, які бувають різних видів, форм та розмірів, але всі – однаково небезпечні. Тож варто знати, як себе поводити поруч з ними, щоб не постраждати, а також уміти розрізняти такі предмети в кущах, траві чи на землі.