Звіт про проведення роботи в рамках марафону "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет»

В рамках марафону що тривав з 06.02 по 10.02 було проведено ряд заходів, а саме :

Заняття :

• «Здоровим будь»
  • «Наші зуби»
  • «Де живуть вітаміни ?»

Метою даних занять було закріпити уявлення дітей про те, що найбільше багатство людини - здоров'я; формувати поняття про здоровий спосіб життя, про корисну і шкідливу їжу та значення вітамінів для здоров'я формувати бажання дізнатися, що потрібно для того, щоб бути здоровим, дбати про своє здоров'я; ознайомити з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути під час відпочинку на природі; учити основних правил поведінки екстремальних ситуаціях; закріпити знання про основні правила гігієни та їх важливість для здоров'я; закріпити знання дітей про корисну і шкідливу їжу; вчитися розрізняти хвору і здорову людину; удосконалити знання про мікроби, як вони передаються людям. Вчити змалечку загартовуватися та берегти своє здоров'я.

Консультації для батьків :

• «Базова аптечка для родини з дитиною»
  • «Здоров'я дитини у ваших руках»
  • «Що значить піклуватися про себе»
  • «Техніки стабілізації стану»
  • «Як підтримати дитину»
  • «Як батькам відновити власний ресурс»

Метою даних консультацій було : надати батькам інформацію здоров'я зберігаючого змісту, психологічні поради, алгоритми дій, що особливо актуально в умовах воєнного стану.

Проведено дидактичні ігри :

• «Квітка здоров'я»
  • «Рухайся та відтворюй емоції»
  • «Види спорту»
  • Челендж «Я-сила!»

До челенджу активно долучилися родини вихованців, адже сім'я є однією з найдавніших і стійких соціальних спільнот. З'явившись на зорі людства, вона пройшла через багатовікову історію і збережеться в майбутньому. Історія розвитку сім'ї нерозривно зв'язана, з історією розвитку суспільства народу, країни. Її сьогодення і майбутнє нерозривно пов'язане з сьогоденням і майбутнім людства.Саме тому батьки дуже охоче долучаються до таких форм взаємодії.

Челендж "Я - сила" в рамках марафону

Заняття "Здоровим будь!" в рамках марафону